Metal Haşlama

Metal Haşlama

35.00 TL

15.99 TL

  • ÜRÜN DETAYLARI
  • FIRSATIN AVANTAJLARI
  • ÜRÜN YORUMLARI

 

Kızartmak istediğiniz tüm yiyeceklerinizi yerleştirin ve kızartın. Kızartma yağınız sıcaktan köpük köpükken bile tutacaklar rahatça tutabileceğiniz şekilde soğuk kalır. Ve diğer mutfak malzemeleriyle yapamayacağınız bir çok yemeği Chef Basket Çok Fonksiyonlu Pratik Süzgeç ile yapabilirsiniz.

 

3 farklı yiyecek yerleştirebilir, ve sadece dakikalar içerisinde muhteşem bir menü hazırlayabilirsiniz Örneğin des ve brokolili penne makarna kolaylıkla pişirebilirsiniz. Chef Basket Pratik Süzgeç her gün kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir mutfak ürünü. Chef Basket katlanır özelliği sayesinde yer tutmaz saklanması için dümdüz hale getirebilirsiniz.

 

Chef N Basket Metal Haşlama Tanıtım Videosu

 

Çelikten üretilmiş sağlam bir süzgeçtir. Sebzeleri haşlar. Hemen tencerenin üzerinde durulama ve süzme imkânı sağlar. Muhteşem bir fritöz olarak işlev görür. Makarna pişirmek için ideal. Aynı zamanda buharda pişirici sepet şekline sokabilirsiniz. Herhangi bir çatlama olmadan katı yumurta pişirirsiniz Yiyecekleri durulayıp temizlemek için kullanabilirsiniz. Dakikalar içinde tam bir yemek hazırlayın

 

Paket İçeriği:

1 adet Fonksiyonel Pratik Çelik Sepet

 

Ürün Ölçüleri:

İç Çap : 23 cm

Derinlik: 12 cm

Dış Çap: 36 cm

İki Kulp Arası Genişlik: 49 cm

Kulp Genişlik: 13 cm

Yükseklik: 24 cm


 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan