Vakumlu Hurç (3 Farklı Boy)

Vakumlu Hurç (3 Farklı Boy)

39.00 TL

13.99 TL

  • ÜRÜN DETAYLARI
  • FIRSATIN AVANTAJLARI
  • ÜRÜN YORUMLARI
 

Kışa veda yaza merhaba derken aslında sadece kışa değil kışlık eşyalarımıza da veda ediyoruz. Sonuçta hiçbirimiz 500 mt2 evlerde yaşamıyoruz. O yüzden yazlık, kışlık eşyalarımızı döne döne raflara seremiyoruz. Yaz gelince kışlıklar, yorganlar, battaniyeler kalkıyor kış gelince de yazlık eşyalar.

 

Pratik olan herşeye zaafım vardır. Hem pratik hemde kullanışlıysa o ürünü kesin alır denerim. Vakumlu hurç gibi. İçine istediğiniz herşeyi koyabilirsiniz. Kazaklarınızı,yazlıklarınızı, yorganlarınızı, battaniye gibi her türlü tekstil ürünlerinizi koyabilirsiniz.

Elektrik süpürgesiyle havasını aldıktan sonra örneğin 20 cm kalınlığındaki bir battaniye 4 cm e kadar incelebiliyor ve bir dolabın rafına 1 yorgan koyabilecek yeriniz varken vakumlu hurç sayesinde 4 tane yorganı koyabiliyorsunuz.

Üstelik şeffaf ve sıkıştırılmış görünümüyle gözümüzü de rahatsız etmiyor.İçindeki ürünü tamamen sıkıştırdığı için hiçbir yerden hava almıyor ve 10 sene sonra bile urcu açsanız tekrar o günkü temizliğini, kokusunu ve hijyenikliğini koruyor.

3 adet 75 x 110, 60 x 80, 50 x 60 ebatlarında gönderilecektir.

Basit bir elektrik süpürgesi ile kolayca vakumlanılır.

Eşyalarınızın hacmini %75 e kadar küçültür. Yani 4 tane kazak katlayıp koyacağınız bir rafa 2 büyük boy yorganı sığdırabilirsiniz.

Seyahatlerde çok yer kaplayan eşyaları vakumlayarak bavulda yer kaplamalarını önleyebilirsiniz.

Defalarca açıp tekrar tekrar vakumlayabilirsiniz.


 

 

Tüm Ürünlerde En Ucuz Fiyat Garantisi
Alacağınız Tüm Ürünler İçin Tek Kargo Ücreti Ödersiniz...

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

25.00 TL yerine 8.99 TL
50.00 TL yerine 14.99 TL
30.00 TL yerine 8.99 TL