Purse Brite Çanta Düzenleyici

Purse Brite Çanta Düzenleyici

45.00 TL

9.99 TL

  • ÜRÜN DETAYLARI
  • FIRSATIN AVANTAJLARI
  • ÜRÜN YORUMLARI

 

Bazen küçük bir şeye ihtiyacınız olur ve çantanıza elinizi atarsınız, dakikalarca ştırırsınız bulamazsınız. Hatta sinirden çantanızı boşalttığınız bile oluyordur. Sizi bu durumda kurtaracak çanta düzenleyici organizer var artık.

Çantanızda yer açacak ve aynı zamanda istediğiniz herşeyin düzen içerisinde elinizin altında olmasını sağlayacak. Tüm bunları yaparken içindeki mini led ışık sayesinde karanlıkta çantanızda bir şey bulmak artık çok kolay olacak.

Purse brite çanta düzenleyici organizer sayesinde çalan telefonunuzu anında cevap verebilirsiniz.. Purse Brite Çanta Düzenleyici En şık çantalarınız birkaç saniye içinde düzene sokabilirsiniz.


Purse brite çanta düzenleyici organizer ile çantanızda bütün kişisel eşyalarınız,bozuk paranızı, güneş gözlüğünüzü, çek defteri ve kartlarınız, anahtarlarınızı daha bir çok şeyi düzen içinde çantanızda bulabilirsiniz.


Ayrıca purse brite çanta düzenleyici organizer suni süet derisi ile görünüm olarakta sizin şıklığınız şıklık katacak.çantanızı şıklık açısındanda bir üst seviyeye çıkaracak.


Tüm bunların yanı sıra purse brite çanta düzenleyici organizatörü çantanızın içine dikey bir şekilde yerleştirip kenarlara doğru yasladığınızda; çantanızın orta alanında yer açılacaktır. Bu sayede büyük cüzdan vb.. gibi eşyalarınızıda açtığınız alanda kullanabileceksiniz. Purse Brite Çanta Düzenleyici ile çantanızda yer kazanın.

 

Purse Brite Çanta Düzenleyici Tanıtım Videosu

 

Purse Brite Çanta Düzenleyici Özellikleri:

17 adet göz

Şık tasarım

Led lamba aydınlatma (3 adet saat pili ile çalışmaktadır)

Ekoseli şık desen

1 adet askı kancası

Ürün Ölçüleri:

Uzunluk ve En: 65 x 11 cm


 

 

Tüm Ürünlerde En Ucuz Fiyat Garantisi
Alacağınız Tüm Ürünler İçin Tek Kargo Ücreti Ödersiniz...

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

15.00 TL yerine 6.99 TL
50.00 TL yerine 15.99 TL
29.00 TL yerine 11.99 TL
39.00 TL yerine 13.99 TL