Işıklı Plastik Çiçek Saksısı

Işıklı Plastik Çiçek Saksısı

35.00 TL

14.99 TL

  • ÜRÜN DETAYLARI
  • FIRSATIN AVANTAJLARI
  • ÜRÜN YORUMLARI

 

Tüm Ürünlerde En Ucuz Fiyat Garantisi

 

Dekorasyon ürünlerinin bir çoğunda mimarlar, mekanlarda aydınlatıcı objeler kullanmayı tercih ediyor. Evlerin pencere ve balkonlarında, salon, mutfak, ofis ve daha bir çok mekanda kullanılan saksılar artık aydınlatma grubuna dahil oldu. 

Rengarenk çiçekler ortamı süslerken tasarlanan bu ışıklı saksılar mekanı aydınlatma olanağı sunuyor. Kullanılan aydınlatıcılar içinde bulunan çiçeği göz önüne seriyor ve ortama ayrı bir hava katıyor.

Dekoratif ışıklı saksılar özel tasarımı ve şık görünümü ile bulunduğu her mekana uyum sağlıyor. Balkon, pencere kenarı, salon, yatak odası, ofis ve mutfak gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Hediye edeceğiniz bir dostunuz yada sevdiğinize bu değişik saksıda götüreceğiniz çiçek onu çok şaşırtacak.

Canlı veya yapay tüm çiçekleriniz için uygundur. Sadece saksı olarak değil, bir aydınlatma aracı olarakta yatak odanızda komidin üzerinde kullanabilirsiniz. İki parçadan oluşan bu saksılar üst haznesine çiçek yerleştirmeniz için, alt haznesi ise aydınlatma panelinin bulunduğu dış parçadan oluşmaktadır.

Işıklı Plastik Çiçek Saksısı Ölçüleri:

  • 15 x 15 cm

Çiçek Ekme Derinlik:

  • 10 cm

Yükseklik:

  • 15 cm

3 Adet AA Alkalin Pil ile çalışmaktadır. Hiç durmadan 30 saat boyunca aydınlatır. Örneğin günde 3 saat kadar kullanımda yaklaşık 1 ay pil değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Renk: Mavi, Beyaz, Sarı ve Yeşil.

Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilmektedir.

Işıklı Plastik Çiçek Saksısı 35 TL yerine incefirsat.com ile sadece 12.9 TL.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

25.00 TL yerine 8.99 TL
50.00 TL yerine 14.99 TL
30.00 TL yerine 8.99 TL