Trend Micro Mobil Android Antivirüs Programı

Trend Micro Mobil Android Antivirüs Programı

50.00 TL

9.99 TL

  • ÜRÜN DETAYLARI
  • FIRSATIN AVANTAJLARI
  • ÜRÜN YORUMLARI

 

Mobil Cihazınızdaki Tehlikeli Yazılımlara, Cihaz Dinlemelere, Yer Tespitlerine ve Şifre Çalınmalarına Karşı Yeryüzündeki En İyi Program. Üstelik Cihazınızı da Yavaşlatmadan!

Akıllı telefonlar ve tabletler artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Son dönemde yaşanan diz üstü satışlarındaki azalma da bunu destekliyor. Artık tüm işlemlerimizi, kişisel paylaşımlarımızı akıllı cihazlarımız üzerinden yapıyor, internet bankacılığını kullanıyor, kişisel bilgilerimizi programlarla paylaşıyoruz.

Her gün onlarca ücretsiz eklenti veya oyun yükleyip kaldırıyoruz. Peki bu eklentilerin cihazımında bazı izler bırakıp bırakmadığını merak ediyor musunuz? Ya da severek oynadığınız bir oyunun aslında sizi harita üzerinde takip ettiğini ya da beğenilerinizi ve zevklerinizi bir yerlere servis ettiğini hiç düşündünüz mü? Bankacılık şifrelerinizin birinin eline geçmesi ne kadar korkutucu olur?
Daha kötüsü; tanıdığınız birisi telefonunuza görüşmelerinizi, mesajlarınızı kaydeden bir yazılım yüklemiş olabilir. Bunu bulabilir misiniz? Sizi korkutmak istemeyiz ama bunlar başınıza gelebilecek şeylerden sadece bazıları.

Tüm bu risklere Trend Micro Mobile Security ile karşı koyabilir, sizin izniniz olmadan cihazınızda yaprak bile kıpırdatmayabilirsiniz!

2013 yılının sonuna kadar, bilgilerinizi çalmaya ve sizi pahalı SMS hizmetlerine abone etmeye çalışan 1.000.000'dan fazla kötü amaçlı Android uygulaması (PDF/İng.) olacaktır. Bu bulut tabanlı güvenlik, çevrimiçi tehditler, veri hırsızlığı ve Android akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin çalınma tehlikesine karşı güvende olmanıza yardımcı olur.

Mobile Security Personal Edition for Android™ virüslerden koruma, casus yazılımlardan koruma, web filtreleme, yedekleme, sosyal ağ gizliliği ve hırsızlık önleme özelliklerine sahiptir. Mobil Uygulama itibarı teknolojisi tarafından desteklenen bu çözüm hızlıdır, az yer kaplar ve etkilidir.

Bunlara ek olarak, bilgilerinizi çalmaya çalışan kötü uygulamaları ve sahte web sitelerini saptar ve Facebook profilinizde gizliliğinizi tehlike altına sokan riskli ayarları belirler.

Cihazınız kaybolur ya da çalınırsa, Mobile Security Personal Edition for Android™ çözümü web aracılığıyla cihazınızı bulmanıza ve içindeki bilgileri meraklı gözlerden korumanıza yardımcı olur. Ve yeni veri yedekleme özelliğini etkinleştirdiğiniz sürece, cihazınızı geri alamadığınız durumlarda, en azından verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

PCWorld USA tarafından 2016 En İyi 100 ürününden biri seçilmiştir.

Ürün Özellikleri:

1 yıllık koruma sağlar.

1 cihaz için geçerlidir.

Virüsten koruma yazılımı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcı

Dosyalarınızı yedeklemek için 50 MB ücretsiz depolama alanı

Facebook için gizlilik tarayıcı

Kişisel bilgileri çalan uygulamaları saptamak için veri hırsızlığı tarayıcısı

Tehlikeli ve istenmeyen içeriği filtrelemek için web sitesi ve çağrı engelleme

Kayıp bir cihazı bulmanıza, kilitlemenize ya da silmenize yardımcı olan, hırsızlık önleyici teknoloji

Paket İçeriği:

1 adet Trend Micro Mobil Security (Android İşletim Sistemli Cihazlar İçin)

 

Tüm Ürünlerde En Ucuz Fiyat Garantisi
Alacağınız Tüm Ürünler İçin Tek Kargo Ücreti Ödersiniz...

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

25.00 TL yerine 8.99 TL
15.00 TL yerine 2.99 TL
50.00 TL yerine 18.99 TL
20.00 TL yerine 5.99 TL